Ogłoszenia i intencje wszystkie »

XIII Niedziela Zwykła

2015-06-28

XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się wakacje, a niektórzy będą korzystali z urlopów. Prosimy o roztropne i bezpieczne korzystanie z tego czasu pamiętając, że i w wakacje Jezusa na nas czeka. Dziś o godz. 10:30 Msza św. dziękczynna za zakończony rok szkolno-katechetyczny.
  2. Dziś o godz. 12:00 Mszę św. prymicyjną będzie odprawiał ks. Bartosz Andrzejewski, neo...

czytaj całość »

XII Niedziela Zwykła

2015-06-21

XII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś – dwunasta niedziela w ciągu roku liturgicznego. W dniu dzisiejszym ks. biskup dokona wprowadzenia na urząd proboszcza Katedry we Włocławku, ks. Michała Krygiera, kapelana ks. biskupa.
  2. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy naszych ojców prosząc dla żyjących o potrzebne łaski, a dla zmarłych o radość nieba.

czytaj całość »